Etap I

W I etapie wystąpi 78 pianistów.

3 października
godz. 10.00 – Tymoteusz Bies (Polska)
godz. 10.25 – Rafał Błaszczyk (Polska)
godz. 10.50 – Łukasz Piotr Byrdy (Polska)
godz. 11.15 – Michelle Candotti (Włochy)
godz. 12.10 – Luigi Carroccia (Włochy)
godz. 12.35 – Galina Chistiakova (Rosja)
godz. 13.00 – Irina Chistiakova (Rosja)
godz. 13.25 – Seong-Jin Cho (Korea Południowa)

godz. 17.00 – Ashley Fripp (Wielka Brytania)
godz. 17.25 – Yasuko Furumi (Japonia)
godz. 17.50 – Saskia Giorgini (Włochy)
godz. 18.15 – Adam Mikołaj Goździewski (Polska)
godz. 19.10 – Ivett Gyöngyösi (Węgry)
godz. 19.35 – Chi Ho Han (Korea Południowa)
godz. 20.00 – Olof Hansen (Francja)
godz. 20.25 – Zhi Chao Julian Jia (Chiny)

4 października
godz. 10.00 – Aljoša Jurinić (Chorwacja)
godz. 10.25 – Joo-Yeon Ka (Korea Południowa)
godz. 10.50 – Honggi Kim (Korea Południowa)
godz. 11.15 – Su Yeon Kim (Korea Południowa)
godz. 12.10 – Yedam Kim (Korea Południowa)
godz. 12.35 – Yurika Kimura (Japonia)
godz. 13.00 – Dinara Klinton (Ukraina)
godz. 13.25 – Aimi Kobayashi (Japonia)


godz. 17.00 – Qi Kong (Chiny)
godz. 17.25 – Marek Kozák (Czechy)
godz. 17.50 – Łukasz Krupiński (Polska)
godz. 18.15 – Krzysztof Książek (Polska)
godz. 19.10 – Rachel Naomi Kudo (Stany Zjednoczone)
godz. 19.35 – Kate Liu (Stany Zjednoczone)
godz. 20.00 – Eric Lu (Stany Zjednoczone)
godz. 20.25 – Tian Lu (Chiny)

5 października
godz. 10.00 – Xin Luo (Chiny)
godz. 10.25 – Roman Martynov (Rosja)
godz. 10.50 – Nagino Maruyama (Japonia)
godz. 11.15 – Nao Mieno (Japonia)
godz. 12.10 – Łukasz Mikołajczyk (Polska)
godz. 12.35 – Paweł Motyczyński (Polska)
godz. 13.00 – Alexia Mouza (Grecja)
godz. 13.25 – Mayaka Nakagawa (Japonia)

godz. 17.00 – Nozomi Nakagiri (Japonia)
godz. 17.25 – Szymon Nehring (Polska)
godz. 17.50 – Anastasiia Nesterova (Rosja)
godz. 18.15 – Ronald Noerjadi (Indonezja)
godz. 19.10 – Mariko Nogami (Japonia)
godz. 19.35 – Piotr Nowak (Polska)
godz. 20.00 – Arisa Onoda (Japonia)
godz. 20.25 – Georgijs Osokins (Łotwa)

6 października
godz. 10.00 – Jinhyung Park (Korea Południowa)
godz. 10.25 – Piotr Ryszard Pawlak (Polska)
godz. 10.50 – Zuzanna Pietrzak (Polska)
godz. 11.15 – Tiffany Poon (Chiny)
godz. 12.10 – Kausikan Rajeshkumar (Wielka Brytania)
godz. 12.35 – Charles Richard-Hamelin (Kanada)
godz. 13.00 – Tamila Salimdjanova (Uzbekistan)
godz. 13.25 – Cristian Ioan Sandrin (Rumunia)

godz. 17.00 – Natalie Schwamová (Czechy)
godz. 17.25 – Boyang Shi (Chiny)
godz. 17.50 – Dmitry Shishkin (Rosja)
godz. 18.15 – Rina Sudo (Japonia)
godz. 19.10 – Michał Szymanowski (Polska)
godz. 19.35 – Rikono Takeda (Japonia)
godz. 20.00 – Arseny Tarasevich-Nikolaev (Rosja)
godz. 20.25 – Alexei Tartakovsky (Stany Zjednoczone)

7 października
godz. 10.00 – Hin-Yat Tsang (Chiny)
godz. 10.25 – Alexander Ullman (Wielka Brytania)
godz. 10.50 – Chao Wang (Chiny)
godz. 11.15 – Zhu Wang (Chiny)
godz. 12.10 – Andrzej Wierciński (Polska)
godz. 12.35 – Yuchong Wu (Chiny)
godz. 13.00 – Zi Xu (Chiny)
godz. 13.25 – Yike (Tony) Yang (Kanada)

godz. 17.00 – Yuliya Yermalayeva (Białoruś)
godz. 17.25 – Cheng Zhang (Chiny)
godz. 17.50 – Chuhan Zhang (Chiny)
godz. 18.15 – Annie Zhou (Kanada)
godz. 19.10 – Soo Jung Ann (Korea Południowa)
godz. 19.35 – Miyako Arishima (Japonia)