Etap II

Do II etapu zakwalifikowało się 43 pianistów.

Uczestnicy mają do wyboru ballady, Barkarolę Fis-dur, Fantazję f-moll, scherza, Polonez-Fantazję As-dur, walce, Andante spianato i Polonez Es-dur, Polonez fis-moll op. 44, Polonez As-dur op. 53, dowolny utwór Fryderyka Chopina.  

9 października 2015

godz. 10.00 – Łukasz Piotr Byrdy (Polska)
godz. 10.35 – Michelle Candotti (Włochy)
godz. 11.10 – Luigi Carroccia (Włochy)
godz. 12.15 – Galina Chistiakova (Rosja)
godz. 12:50 – Seong-Jin Cho (Korea Południowa)
godz. 13.25 – Ivett Gyöngyösi (Węgry)

godz. 17.00 – Chi Ho Han (Korea Południowa)
godz. 17.35 – Olof Hansen (Francja)
godz. 18.10 – Zhi Chao Julian Jia (Chiny)
godz. 19.15 – Aljoša Jurinić (Chorwacja)
godz. 19.50 – Su Yeon Kim (Korea Południowa)

10 października 2015
godz. 10.00 – Dinara Klinton (Ukraina)
godz. 10.35 – Aimi Kobayashi (Japonia)
godz. 11.10 – Qi Kong (Chiny)
godz. 12.15 – Marek Kozák (Czechy)
godz. 12.50 – Łukasz Krupiński (Polska)
godz. 13.25 – Krzysztof Książek (Polska)

godz. 17.00 – Rachel Naomi Kudo (Stany Zjednoczone)
godz. 17.35 – Kate Liu (Stany Zjednoczone)
godz. 18.10 – Eric Lu (Stany Zjednoczone)
godz. 19.15 – Łukasz Mikołajczyk (Polska)
godz. 19.50 – Alexia Mouza (Grecja/Wenezuela)

11 października 2015
godz. 10.00 – Mayaka Nakagawa (Japonia)
godz. 10.35 – Szymon Nehring (Polska)
godz. 11.10 – Piotr Nowak (Polska)
godz. 12.15 – Arisa Onoda (Japonia)
godz. 12.50 – Georgijs Osokins (Łotwa)
godz. 13.25 – Jinhyung Park (Korea Południowa)

godz. 17.00 – Charles Richard-Hamelin (Kanada)
godz. 17.35 – Dmitry Shishkin (Rosja)
godz. 18.10 – Rina Sudo (Japonia)
godz. 19.15 – Michał Szymanowski (Polska)
godz. 19.50 – Arseny Tarasevich-Nikolaev (Rosja)

12 października 2015
godz. 10.00 – Alexei Tartakovsky (Stany Zjednoczone)
godz. 10.35 – Alexander Ullman (Wielka Brytania)
godz. 11.10 – Chao Wang (Chiny)
godz. 12.15 – Andrzej Wierciński (Polska)
godz. 12.50 – Zi Xu (Chiny)

godz. 17.00 – Yike (Tony) Yang (Kanada)
godz. 17.35 – Cheng Zhang (Chiny)
godz. 18.10 – Annie Zhou (Kanada)
godz. 19.15 – Soo Jung Ann (Korea Południowa)
godz. 19.50 – Miyako Arishima (Japonia)